chwilowo24.pl


chwilowo24.pl

chwilowo24.pl e uno strumento di ottimizzazione per i motori di ricerca (seo tool) che serve per analizzare le tue pagine web


← Click per aggiornare

Analisi dei Contenuti

Analisi dei Contenuti Visualizza analisi dei contenuti. Controlla il tuo rapporto text/html, headings,etc.

Meta Tags

Meta Tags Restituisce la lista completa dei meta-tags da una pagina web. Visualizza il title del sito, keywords, proprieta og ed altro ancora.

Link Extractor

Link Extractor Estrae i links dal tuo sito con relative ancore, url e determina la percentuale dei links interni ed esterni.

Test di velocita

Test di velocita Incrementa la velocita di caricamento del tuo sito trovando le parti delle pagine piu lente.

Mostra Suggerimento

Mostra Suggerimento Il sistema mostra automaticamente le tue vulnerabilita e ti propone un suggerimento.

Analisi Sito Web

Analisi Sito Web Ottieni una completa e gratuita analisi del tuo sito web.
GotLink.pl
Podzielił się chlebem z nieznajomym. Kilka dni później pod jego sklep podjechała limuzyna
Właściciel sklepu w Toskanii podzielił się z klientem ostatnim bochenkiem chleba, który zostawił dla swojej rodziny na świąteczny dzień. Nieznajomym, który zapytał o pieczywo, okazał się szef ambasady USA przy Watykanie. Dyplomata odwdzięczył się za serdeczny gest.
"Biznes dla Ludzi", 21.08
Czy to koniec aut spalinowych? Kiedy znikną Diesle? Na te pytania, w programie "Biznes dla Ludzi", odpowiedzi szukali goście Roberta Stanilewicza: ekonomista Marek Zuber oraz Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.
"Bilans", 21.08
Skarbówka na tropie oszustów, czyli operacje firm pod kontrolą - to główny temat programu "Bilans", na który zaprasza Robert Stanilewicz. Gośćmi programu byli: doradca podatkowy Marek Kolibski oraz Arkadiusz Łagowski z Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.
Węgrzy wycofują skażone jajka ze sprzedaży
Obecność zakazanego w produkcji żywności fipronilu wykryto w partii świeżych jajek pochodzących z Węgier – poinformował w poniedziałek Narodowy Urząd Bezpieczeństwa Łańcucha Żywnościowego (Nebih).
Napoje i papierosy drastycznie podrożeją. Kolejny kraj wprowadza wysokie podatki
Władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zatwierdziły nowe przepisy nakładające podatek na wyroby tytoniowe, napoje energetyczne i gazowane - podała AP. To część szerszych działań krajów Zatoki Perskiej, których celem jest zmniejszenie uzależnienia od wpływów z ropy naftowej.
Ceny masła poszybowały. Za zakupy płacimy już kilkanaście złotych więcej
W lipcu w sklepach małoformatowych masło i produkty kojarzone ze zdrowym stylem życia, na przykład musy owocowe, osiągnęły jeden z największych rocznych wzrostów wartości sprzedaży - podała Polska Izba Handlu.
Picasso mieszkał tu do śmierci. Luksusowa willa nie może znaleźć właściciela
Położona na południu Francji willa, w której Pablo Picasso żył i tworzył do śmierci w 1973 roku, jest na sprzedaż - informuje dziennik "Le Figaro". Cena wywoławcza przekracza 20 milionów euro. Według gazety zainteresowani są Amerykanie i Chińczycy.
Powstaną trzy odcinki trasy ekspresowej S19
Wybrano najkorzystniejsze oferty na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 od końca obwodnicy Kraśnika do granicy z województwem podkarpackim. Chodzi o trzy odcinki o łącznej długości blisko 33 kilometrów.
Skażone kurczaki trafiły do Polski. "Trzykrotne przekroczenie normy"
Kurczaki przywiezione z Niemiec i ubite w jednym z zakładów w Polsce były skażone fipronilem. Cała partia tego mięsa została zabezpieczona i przekazana do utylizacji - poinformował w poniedziałek Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk. Zapewnił, że mięso nie trafiło do przetwórstwa.
Firmy muszą mieć się na baczności. Surowe kary za "puste" faktury
Kara więzienia grozi nie tylko wystawcy, ale i nabywcy "pustej faktury" - ostrzega w poniedziałkowym komunikacie Ministerstwo Finansów. Tylko w ramach jednej prowadzonej sprawy Służba Celno-Skarbowa ujawniła 25 firm z całej Polski, które korzystały z takich faktur.
Przewrót w motoryzacji. Chińczycy chcą przejąć popularne marki
Chiński producent samochodów Great Wall Motor jest zainteresowany kupnem koncernu motoryzacyjnego Fiat Chrysler Automobiles, do którego należy m.in. Jeep, Fiat czy Alfa Romeo - podała agencja Reuters.
Dług publiczny wzrósł w ciągu miesiąca o kilka miliardów
Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec czerwca wyniosło 945 miliardy 695,5 milionów złotych, czyli wzrosło względem maja o 5 miliardów 164,2 miliona złotych (0,5 proc.) - wynika z danych Ministerstwa Finansów.
Chcą postępu w negocjacjach. Londyn wywiera presję na Brukselę
Brytyjski rząd opublikuje w tym tygodniu pięć dokumentów nakreślających ramy przyszłych relacji z Unią Europejską po opuszczeniu Wspólnoty. Propozycje będą dotyczyć między innymi handlu, współpracy prawnej i rozwiązywania sporów pomiędzy stronami.
Ostra reakcja Pekinu na amerykańskie śledztwo. "Nieodpowiedzialne"
Chiński rząd wyraził w poniedziałek niezadowolenie z powodu wszczęcia przez amerykańskie władze śledztwa w sprawie dopuszczania się przez Państwo Środka kradzieży własności intelektualnej Stanów Zjednoczonych. Uznano, że śledztwo to jest "nieodpowiedzialne".
Będzie można jeździć bez "prawka" i dowodu w portfelu. Ale jest warunek
Kierowcy będą mogli jeździć bez dokumentów do kontroli: prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego, kiedy wdrożony zostanie projekt mDokumenty - tak Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa odpowiedziało na interpelację posła Tomasza Jaskóły z Kukiz’15.
NBP pokazał nowy banknot. Tematyka jasnogórska
Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu banknot kolekcjonerski upamiętniający 300-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Jego wartość nominalna wynosi 20 złotych.
Ta afera może uderzyć w niemiecką gospodarkę. Minister ostrzega
Afera spalinowa z udziałem niemieckich producentów jest zagrożeniem dla największej gospodarki Europy - przyznał w poniedziałek minister finansów Wolfgang Schaeuble. Jednocześnie zastrzegając jednak, że obecnie nie jest możliwe dokładne określenie potencjalnej wysokości strat.
Mieszkaniowy boom. Deweloperzy nigdy wcześniej nie budowali tak dużo
Ponad cztery lata trwa już ożywienie na rynku mieszkaniowym. Deweloperzy wyznaczają kolejne rekordy i budują najwięcej w historii. W tym roku wystąpili już o pozwolenia na budowę ponad 80 tys. mieszkań – o 39 procent więcej niż w pierwszych siedmiu miesiącach 2016 roku.
Wielcy ostrzegają przed morderczymi robotami. "Mogą stać się narzędziem terroru"
Ponad 100 ekspertów od robotyki i sztucznej inteligencji podpisało się pod listem otwartym alarmującym przed robotami mordercami. Jak wskazują, do ich powstania doprowadzić może dalszy rozwój badań nad stworzeniem inteligentnej broni.
Gigantyczna kwota do zgarnięcia w loterii. Losowanie w środę
Około 650 milionów dolarów - tyle do wygrania będzie w środowym losowaniu loterii Powerball. To druga najwyższa kumulacja w historii gry. Kwota jest tak olbrzymia, bo od 10 czerwca tego roku nikomu nie udało wytypować zwycięskich liczb.