chwilowo24.pl


chwilowo24.pl

chwilowo24.pl es una herramienta seo gratuita que te ayuda a analizar tu web


← Click para actualizar

Análisis de Contenido

Análisis de Contenido Ver un análisis de contenido. Comprueba el ratio de texto/html, cabeceras, etc..

Etiquetas Meta

Etiquetas Meta Obtén una lista completa de meta-tags de una web. El título de la web, las palabras claves, propiedades og y más.

Extractor de Enlaces

Extractor de Enlaces Extrae enlaces de tu web con anclas (anchors), urls y averigua el porcentaje de links externos e internos.

Text de Velocidad

Text de Velocidad Aumenta la velocidad de carga encontrando las partes más lentas.

Obtener Consejos

Obtener Consejos El sistema automáticamente te muestra las vulnerabilidades y te aconseja.

Revisión del sitio

Revisión del sitio Obtén una revisión web completamente gratis.
GotLink.pl
May do obywateli UE: chcę, żebyście zostali w Wielkiej Brytanii po brexicie
W czwartek premier Theresa May zwróci się do 3,3 mln obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii, w tym miliona Polaków, z zapewnieniem, że będą mogli pozostać w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej - zapowiedziało Downing Street.
Ceny mieszkań rosną, ale Polacy i tak kupują. Szykuje się rekordowy rok
Po trzech kwartałach w sześciu największych miastach deweloperzy sprzedali blisko 54 tysiące mieszkań i w tym roku sprzedaż powinna przekroczyć 70 tysięcy - podaje firma REAS.
Prezes Discovery Communications osobowością roku na targach w Cannes
David Zaslav, prezes Discovery Communications, odebrał wyróżnienie dla osobowości roku podczas targów telewizyjnych MIPCOM 2017 w Cannes. Była to już 33. edycja tego wydarzenia, podczas którego swoje najnowsze produkcje prezentują firmy z rynku telewizyjnego, cyfrowego oraz audiowizualnego.
"Bezwstydna". Noblistka w ogniu krytyki za strój
"Ciekawe, kiedy chustę też zdejmie", "bezwstydna" - to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się wobec najmłodszej laureatki Pokojowej Nagrody Nobla. W Pakistanie opublikowano zdjęcie, które ma przedstawiać Malalę Yousafzai, na co dzień studentkę Uniwersytetu Oksfordzkiego. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.
Zaległości za mieszkania rosną. Najgorzej płacą warszawiacy i bydgoszczanie
W ciągu roku zaległości osób oraz firm względem spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, a także gminnych zarządców lokali wzrosły o ponad 24 miliony złotych - informuje BIG InfoMonitor.
Rumuni budują megakatedrę. Ma być gotowa za rok
Nowa katedra w stolicy Rumunii ma być drugą co do wielkości świątynią w Europie. Jej wysokość sięgnie 120 metrów. Co ciekawe, budynek stanie naprzeciwko gigantycznej siedziby parlamentu Rumunii. Budynek powstały za czasów komunistycznych jest największym na świecie obiektem będącym siedzibą instytucji publicznej. Nowa świątynia w Bukareszcie ma być gotowa za rok. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.
Podejrzany telefon od "ministra obrony". Branson na celowniku oszustów
Wyjątkowo bezczelny oszust chciał wyłudzić 5 milionów funtów od właściciela Virgin. - Ten człowiek skontaktował się z nami podając się za brytyjskiego ministra obrony, brzmiał zupełnie jak on - mówi Richard Branson. - Powiedział, że doszło do porwania wysokiego rangą dyplomaty i że brytyjski rząd nie może wydać żadnych pieniędzy na odzyskanie go - dodał. Miliarderowi sprawa wydała się jednak zbyt podejrzana i po sprawdzeniu wyszło na jaw, że to próba wyłudzenia. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.
Sprzedaż klasycznych komputerów wciąż spada
Sprzedaż klasycznych komputerów PC wciąż spada. Zdaniem analityków Gartnera, sytuacja ta ma szansę poprawić się w przyszłym roku wraz z masową wymianą komputerów biznesowych na te z wbudowanym systemem Windows 10.
Rząd przeciw płatnemu tacierzyńskiemu. "Zbyt wysokie koszty"
Rząd Szwajcarii sprzeciwił się w środę pomysłowi udzielania świeżo upieczonym ojcom płatnych dni wolnych na opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem w pierwszym roku jego życia ze względu na "zbyt wysokie koszty". W tej sprawie ma się odbyć referendum.
Ponad miliard złotych od Autostrady Wielkopolskiej. Minister wie, jak je wydać
Odzyskane od Autostrady Wielkopolskiej pieniądze z tytułu nadmiernej rekompensaty wypłaconej kilka lat temu przez polskie władze trafią do Krajowego Funduszu Drogowego - poinformował w środę minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.
"Biznes dla Ludzi", 18.10
Ceny masła, sytuacja na rynku motoryzacyjnym - to niektóre tematy programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gościem Roberta Stanilewicza był Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Ponadto, o tym, gdzie i ile zarabiają studenci mówili Anna Żebrowska z samorządu studentów SGGW oraz Marcin Ganclerz z Work Service.
"Bilans", 18.10
Protest rezydentów, wydatki na ochronę zdrowia - to główne tematy programu "Bilans" w TVN24 BiS. Gośćmi Roberta Stanilewicza byli doktor Dorota Fal, doradca zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz doktor Maciej Piróg z Polskiej Unii Szpitali Specjalistycznych.
Inwestycje drogowe uderzają w węgiel. "Sporo czeka do wywiezienia"
Szef resortu energii Krzysztof Tchórzewski ocenił, że nie ma w Polsce problemu z węglem, są jednak problemy transportowe z dostarczeniem surowcaa. Jego zdaniem to wynik między innymi licznych inwestycji drogowych i kolejowych w kraju.
Ponad pięć tysięcy aut w Polsce wezwanych do serwisów. Usterka poduszek
Ponad pięć tysięcy samochodów Nissana w Polsce przejdzie wymianę poduszki pasażera. Powodem jest usterka w siedmiu modelach aut japońskiego producenta. O sprawie informuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Frank zanurkował. Jest najtańszy od "czarnego czwartku"
Frank szwajcarski tak tani nie był od niemal trzech lat. W środę około godziny 16:00 trzeba było za niego zapłacić 3,65 zł, a to poziom niewidziany od Czarnego Czwartku.
Jest nowy odcinek ważnej trasy. Ale kierowcy poczekają
Gotowy jest już ponad sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 od węzła Świlcza do węzła Rzeszów Południe. Odcinek ten będzie częścią trasy Via Carpatia, a jego budowa kosztowała ponad 340 milionów złotych. Kierowcy na razie jednak nim nie pojadą.
Nowe dane z gospodarki. "Nieco rozczarowują"
Sprzedaż detaliczna we wrześniu wzrosła o 8,6 proc. w ujęciu rocznym, a w ujęciu miesięcznym spadła o 0,3 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny. To odczyt lepszy niż spodziewali się analitycy. Rozczarowujące okazały się jednak dane dotyczące produkcji przemysłowej.
Niebezpieczne "pożegnanie" z pasażerami. Chwile grozy na pokładzie samolotu
Rusza śledztwo w sprawie niebezpiecznego przelotu samolotem nad lotniskiem w Dusseldorfie. Pilot linii lotniczych Air Berlin w ryzykowny sposób chciał pożegnać się z pasażerami.
Odeszła z PSL, teraz trafiła do rządu. "Doskonale wypełni rolę"
Andżelika Możdżanowska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju - poinformowano w komunikacie na stronie resortu. Była posłanka Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie również pełnomocnikiem rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw.
Propozycja podwyżek dla lekarzy na stażach. "Nie sądzę, żeby taka płaca była adekwatna"
Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt rozporządzenia regulującego wzrost wynagrodzeń lekarzy stażystów w najbliższych latach.